Ga naar de hoofdinhoud
Gali D’hondt

Gali D’hondt

Student en sales assistant

Talent
Sint-Niklaas, Provincie Oost-VlaanderenLid sinds 15 juni 2024
·

Deze persoon inhuren

Stuur een vacature direct naar deze kandidaat

Over

Ik ben Gali, een masterstudente Kunstwetenschappen die dit jaar afstudeert. Ik ben een heel enthousiast en gepassioneerd persoon en ik ben op zoek naar nieuwe ervaringen! Ik sta open voor alles en leer heel graag nieuwe dingen bij. Ik ben heel open naar anderen toe en zal altijd met een glimlach ter plaatse zijn!

Ervaring

Momenteel ben ik een sales assistant bij We Are Labels in Gent en Antwerpen. Hier ben ik voornamelijk verantwoordelijk voor verkoop, maar ik doe ook logistieke taken en de communicatie.

Opleiding

Mijn huidige opleiding is de Master of Arts in Kunstwetenschappen aan de UGent. Hier leer ik de theorie die ik in mijn bachelor heb geleerd over de geschiedenis van kunst en huidige technologische inventies toe te passen.

Beoordelingen