Ga naar de hoofdinhoud
Laura Van Belle

Laura Van Belle

Creative Activist - Shopmanager

Talent
Lebbeke, Provincie Oost-VlaanderenLid sinds 14 augustus 2024
·

Deze persoon inhuren

Stuur een vacature direct naar deze kandidaat

Over

Ik ben een ervaren shopmanager met een passie voor creativiteit en activisme. Met een scherp oog voor detail en een diepgewortelde liefde voor eerlijke en verantwoorde producten, ben ik op zoek naar een nieuwe uitdaging waar ik mijn talenten kan inzetten en verder ontwikkelen. Ik streef ernaar om niet alleen resultaten te boeken, maar ook een positieve impact te maken op zowel de klant als de samenleving.

Bent u op zoek naar iemand die zowel strategisch als praktisch sterk is en waarde hecht aan duurzaamheid en verantwoordelijkheid? Dan kom ik graag met u in contact.

Ervaring

Werkervaring

Oktober 2022- Juni 2024

Shop Manager

Clothilde Gent -Beauty Full Stories : Verkoop, stockbeheer, administratie, make-up en verzorgingsadvies, klachtenbehandeling, organiseren en uitvoeren van make-up workshops

Januari 2008 - Oktober 2022

Shop Manager The Body Shop, Gent/Antwerpen/Mechelen/Aalst : Organiseren van PR activiteiten en commerciële acties Leiding geven aan medewerkers, opvolgen van de prestaties, Coaching en begeleiding bij commerciële initiativen, Ondersteuning bij aanwerving en van nieuwe medewerkers, VM missie voor Vlaanderen Assistent shopmanager Aalst/Mechelen 2008-2013 City leader Antwerpen 2013-2020 Manager Top

Opleiding

Fotografie

1998 - 2000

VISO, Mariakerke - Gent

Beoordelingen